„Szkoła do hymnu” 2025
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.
Szanowni Państwo Dyrektorzy!
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie zapraszają Państwa Dyrektorów
na Jesienną Akademię Oświatową. Współczesne wyzwania edukacji.
Spotkanie wyjazdowe odbędzie się w Kórniku w dniach 2-3 października 2025 r.
W programie – oprócz wizyt studyjnych – przewidziano wykłady: „Aktualności prawne”, „Zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży w świecie cyfrowym”, „Klucz do generacji alfa. Jak efektywnie komunikować się i budować relacje”, „Zmiany technologiczne w edukacji i ich wpływ na bezpieczeństwo uczniów”.
Szczegółowe informacje i zapisy: https://kursy.odnpoznan.pl/event/2025-2026-k22.
Osoby do kontaktu:
Jolanta Czereśniowska (ODN w Poznaniu)
konsultant ds. doskonalenia oświatowej kadry kierowniczej
tel. 508 183 152, e-mail: jolanta.czeresniowska@odnpoznan.pl
Aleksandra Czaplicka-Wojtas (CDN w Koninie)
kierownik Pracowni Informacji Pedagogicznej i Doradztwa
tel. 63 242 23 32 wew. 212, e-mail: aczaplicka@cdnkonin.pl
Zachęcamy Państwa Dyrektorów do udziału!
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.
Konkursy honorują wyróżniające się szkoły i nauczycieli.
Celem szkolenia jest zapoznanie nauczycieli z aktualnymi regulacjami czasu pracy kierowcy i opłat w firmach przewozowych.