Oferta programowa doradztwa metodycznego w roku szkolnym 2022/2023    24.08.2022
Szanowni Państwo,

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie serdecznie zaprasza dyrektorów, nauczycieli i specjalistów szkolnych do współpracy w nowym roku szkolnym 2022/2023, a w szczególności do korzystania z naszej oferty doskonalenia i doradztwa.

Doradcy metodyczni przygotowali dla Państwa bezpłatną Kwartalną ofertę doradztwa (IX-XII 2022), która na bieżąco będzie aktualizowana o zagadnienia wynikające z kierunków polityki oświatowej państwa i wzbogacana o zgłaszane przez nauczycieli obszary wymagające udoskonalenia. Zapisy na formy odbywać się będą tradycyjnie poprzez Internetowy System Obsługi Szkoleń (ISOS) od 2 września 2022 r. pod linkiem https://szkolenia.cdnkonin.pl/index.php?action=doradztwo&doradztwo=coming .

Szczegółowe informacje o ofertach programowych na rok szkolny 2022/2023 doradcy zaprezentują podczas spotkań warsztatowych z nauczycielami (symbol SE), które odbywać się będą w ramach XXIV Konińskich Spotkań Edukacyjnych w dniach od 29 sierpnia do 15 września 2022 r. – link do logowania https://szkolenia.cdnkonin.pl/index.php?action=oferta&oferta=review .

Informacje o danych kontaktowych z doradcami poszczególnych specjalności dostępne są na stronie internetowej Centrum w zakładce “Doradztwo” – https://cdnkonin.pl/index.php?it=700, a także w zakładce “Konsultanci i doradcy” – https://cdnkonin.pl/index.php?it=600.

Od 1 września 2022 r. do grona doradców metodycznych Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie dołączyły koleżanki: Beata Grzelka i Jolanta Krucka – doradczynie nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Małgorzata Kuczkowska – doradczyni nauczycieli języka angielskiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji nowych przedsięwzięć.